Zobacz również:
Zakres usług

Szczegółowy zakres katalogowych  usług Firmy przedstawiamy Państwu w naszych Kartach Usług: 

Karta usług podstawowych ETCplus

Specjalizujemy się w usługach dedykowanych systemom zasilania rezerwowego. Stały kontakt z najnowszymi światowymi technologiami diagnostycznymi, rzeczywistością eksploatacyjną w połączeniu z własnym doświadczeniem pozwala nam przygotować optymalną ofertę usługową dla potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Karta katalogowa - usługi podstawowe 

Karta usług projektowych

Dział Projektów ETCplus wykorzystuje nasze 25-letnie doświadczenie w zakresie prac inżynierskich związanych projektowaniem instalacji bateryjnych oraz systemów zasilania potrzeb własnych stacji elektroenergetycznych, elektrowni i przemysłu. Projekty realizujemy przy wsparciu platformy informatycznej EPLAN.

Karta katalogowa - usługi projektowe 

Karta usług serwisowych

Specjalizujemy się w serwisie systemów zasilania potrzeb własnych energetyki oraz systemach zasilania DC i AC z bateriami akumulatorów Classic i VRLA.

Karta katalogowa - usługi serwisowe 

Karta usług utylizacyjnych

Jedną z naszych specjalności jest gospodarka złomem akumulatorowym powstałym w wyniku zużycia się baterii akumulatorów w instalacjach zasilania gwarantowanego. Nasze standardy organizacyjne zostały stworzone w ramach systemu zarządzania jakością wg normy ISO 2009.

Karta katalogowa - usługi utylizacji 


2023-02-08 02:17:26