ETC plus

ETC plus sp. z o.o. prowadzi działalność na rynku systemów zasilania gwarantowanego dla sektorów energetyki, przemysłu i telekomunikacji. Nasz największy kapitał stanowi ponad 25-letnie doświadczenie rynkowe, referencje z prawie 7000 instalacji oraz stabilny, kompetentny zespół inżynierski i logistyczny.

Jesteśmy częścią dynamicznie rozwijającej się na rynku europejskim grupy firm – ETCGroup, w skład której wchodzą: ETC plus, Telzas, ETC KG, oraz wiele kooperujących firm na terenie Polski i zagranicy.

ETC plus powstała w 1999r., przejmując zadania Biura Baterii ETC sp. z o.o., jako przedstawiciela GNB/ExideTechnologies (wcześniej AccumulatorenfabrikSonnenschein GmbH) w zakresie akumulatorów stacjonarnych.

25 lat doświadczeń to systematyczne doskonalenie naszej organizacji w dążeniu do zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów, w poszukiwaniu wzajemnie korzystnych relacji z kontrahentami, dostawcami i technologicznymi partnerami. W działaniach wykorzystujemy m.in. sprawny system stałego doskonalenia, czyli System Jakości zgodny z normą ISO 9001. Dodatkowo efektywność pracy w firmie zwiększamy poprzez wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi informatycznych. W wdrożyliśmy zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem Egeria/Aurum. Równoleglez rozwojem spółki uruchamialiśmy kolejne moduły systemu, odpowiedzialne za obsługę procesu sprzedaży i zakupów z funkcjonalnością rozwiązań B2B. W oparciu o aplikacje Lotus Notes rozwijamy system wspierania kontaktów z klientami oraz zarządzania dokumentami. W ostatnich latach inwestujemy w systemy wsparcia projektowania inżynierskiego EPLAN.

Obecnie nasza aktywność koncentruje się na:

  • Projektowaniu
  • Kompleksowej obsłudze techniczno-handlowej
  • Produkcji/kompletacji urządzeń 
  • Obsłudze serwisowej i eksploatacyjnej
    • Systemów zasilania potrzeb własnych stacji energetycznych i elektrowni
    • Przemysłowych systemów gwarantowanego zasilania DC i AC
    • Stacjonarnych baterii akumulatorówi zasobników energii

2023-02-08 00:33:44