O firmie

ETC plus sp. z o.o. prowadzi działalność na rynku systemów zasilania gwarantowanego dla sektorów energetyki, przemysłu i telekomunikacji, Nasz największy kapitał stanowi ponad 25-letnie doświadczenie rynkowe, referencje z prawie 7000 instalacji oraz stabilny, kompetentny zespół inżynierski i logistyczny. Jesteśmy częścią dynamicznie rozwijającej się na rynku europejskim grupy firm – ETCGroup, w skład której wchodzą: ETC plus, Telzas, ETC KG oraz wiele kooperujących firm na terenie Polski ... 

Projekty UE

UE logo
ETC plus sp. z o.o. jest beneficjentem projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą zrealizowanych projektów.

Usługi

Współczesna współpraca pomiędzy dostawcą zaawansowanych produktów, a klientem nie może odbywać się z pominięciem specyficznego towaru jakim są usługi. Poprawny projekt, montaż urządzeń, opieka posprzedażna oraz odbiór zużytych urządzeń daje użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa w czasie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych. Oferujemy usługi techniczne na obiektach w fazie: budowy, modernizacji i eksploatacji w zakresie do 1 kV napięcia stałego lub przemiennego.  

Aktualności


Zaproszenie - targi ENERGETAB 2022

Image thumbnail

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 34 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich - ENERGETAB 2022.

Data: 13 - 15 września 2022
Lokalizacja: Stoisko A-29 more icon


Zaproszenie - targi ENERGETAB 2021

Image thumbnail

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 34 Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich - ENERGETAB 2022.

Data: 13 - 15 września 2022
Lokalizacja: Stoisko A-29 more iconSłoneczny zasobnik energii Sonnenschein@home

Z Sonnenschein@home każdy może przyczynić się do poprawy stanu środowiska naturalnego i zaoszczędzić pieniądze. GNB Industrial Power, twórca technologii żelowej dryfit przedstawia akumulatory Sonnenschein@home doskonałe rozwiązanie do domowego magazynowania energii ze źródeł odnawialnych. Na początku lat 90-tych ETC i dryfit zrewolucjonizował zasilanie gwarantowane w polskiej telekomunikacji. Teraz czas na rewolucję w naszych domach. Sonnenschein@home stanowi doskonałą budżetową alternatywę dla akumulatorów Li-ion w domowych zasobnikach energii. Bądź z nami po słonecznej stronie mocy z Sonnenschein@home!